El día     12/06/20

Descripción

LES NOTES FINALS PODRÀN SER CONSULTADES AL WEBFAMILIA A PARTIR DE DIMARTS 16 DE JUNY DE 2020

 

SI ENCARA NO TENIU WEBFAMILIA, HEU D’ESCRIURE UN MAIL AL CORREU 03014460@gva.es, indicant el nom i cognoms de l’alumne i un correu electrònic (indicar si és del pare o mare)

 

SI TENIU PROBLEMES AMB EL WEBFAMILIA, PODEU ESCRIURE UN MAIL AL TUTOR/A …

SI VOLEU FER ALGUNA RECLAMACIÓ DE NOTES, ADRESSEU-VOS AL PROFESSOR/A CORRESPONENT VIA MAIL….

CORREUS CORPORATIUS IES LAS LOMAS 2019-20

 

  1. LUIS J. JUAN MARTÍN (FILOSOFIA) ……………………………………………………………………..   juan_luimar@gva.es
  2. RAQUEL VIDAL CARRATALÁ (FILOSOFIA) …………………………………………………………….  vidal_raqcar@gva.es
  3. FÉLIX CREVILLEN GONZÁLEZ (CFGS ART FALLER)………………………………………………..  crevillen_fel@gva.es
  4. JUAN MANUEL VARÓ CORBÍ (CFGS ART FALLER) ………………………………………………….. varo_jua@gva.es
  5. JOSÉ FRANCISCO GÓMEZ FONSECA (CFGS ART FALLER)………………………………………..  gomez_josfon@gva.es
  6. FRANCISCO GISBERT PICÓ (CFGS ART FALLER)…………………………………………………….   gisbert_frapic@gva.es
  7. GUILLERMO ZACCARI DEL BUENO (RELIGIÓ)……………………………………………………….  zaccari_gui@gva.es
  8. MARÍA JOSÉ LLUCH FIGUERES (ORIENTACIÓ)………………………………………………………  lluch_marfig@gva.es
  9. TERESA CONEJO PÉREZ (ORIENTACIÓ)………………………………………………………………..  conejo_ter@gva.es
  10. MARÍA AMPARO VALDÉS GALDÓN (ORIENTACIÓ)………………………………………………..   valdes_mar@gva.es
  11. JOSEFA VIRTUDES LORENZO ESPADA (ORIENTACIÓ)…………………………………………..   lorenzo_josesp@gva.es
  12. ROSA DEZA SENDRA (CASTELLÀ)……………………………………………………………………….   deza_mar@gva.es
  13. ÁNGELES MARÍN PÉREZ (CASTELLÀ)………………………………………………………………….   marin_angper@gva.es
  14. MARÍA DOLORES MORANT MARUENDA (CASTELLÀ)…………………………………………….  morant_marmara@gva.es
  15. JAVIER MARTÍNEZ HERNÁNDEZ (CASTELLÀ)………………………………………………………   martinez_javher@gva.es
  16. MARÍA VICTORIA LÓPEZ LÓPEZ (CASTELLÀ)……………………………………………………….   lopez_marlopc@gva.es
  17. PEDRO BASCUÑANA RAMO (CASTELLÀ)……………………………………………………………….  bascunana_ped@gva.es
  18. SILVIA SOLER GISBERT (MÚSICA)……………………………………………………………………….   soler_silgis@gva.es
  19. IVÁN VIZCAÍNO MUÑOZ (MÚSICA) ………………………………………………………………………. vizcaino_ivamun@gva.es
  20. JUANJO CARBONNIER RIBES (MATEMÀTIQUES)……………………………………………………  carbonnier_jea@gva.es
  21. MARISA VALERO CEBRIÁN (MATEMÀTIQUES)……………………………………………………….  valero_marceb@gva.es
  22. ANDRÉS GUIJARRO ROMERA (MATEMÀTIQUES)……………………………………………………  guijarro_and@gva.es
  23. SONIA GÓMEZ PÉREZ (MATEMÀTIQUES)………………………………………………………………   gomez_sonper@gva.es
  24. MARÍA ISABEL SERRANO CARDONA (MATEMÀTIQUES)………………………………………….  serrano_marcar@gva.es
  25. EMILI PEIRÓ MARQUÈS (MATEMÀTIQUES)……………………………………………………………  peiro_emimar@gva.es
  26. JOAN CARLES PALONÉS MOLINES (DIBUIX)……………………………………………………………  palones_jua@gva.es
  27. PABLO BONDÍA BALANZA (DIBUIX)……………………………………………………………………….  bondia_PAB@gva.es
  28. JOSÉ LORENZO RODRÍGUEZ REDONDO (CFGM FUSTA)……………………………………………  rodriguez_josred@gva.es
  29. MONTSERRAT OCHANDO VILLAR (CFGM FUSTA)…………………………………………………….  ochando_mon@gva.es
  30. MARC ORDIÑANA BATALLER (CFGM FUSTA)…………………………………………………………… ordinyana_marbat@gva.es
  31. ISABEL MARÍA MARTÍNEZ (CFGM FUSTA)………………………………………………………………   maria_isamar@gva.es
  32. JOAN MIQUEL TOMÀS TOMÀS (CFGM FUSTA)…………………………………………………………   tomas_joatom@gva.es
  33. MERCEDES LAGUÍA NÚÑEZ (TECNOLOGIA)……………………………………………………………   laguia_marnun@gva.es
  34. MAR CARDONA VILAPLANA (TECNOLOGIA)……………………………………………………………  cardona_marvil@gva.es
  35. BEGOÑA CELDRÁN GUERREIRA (TECNOLOGIA)……………………………………………………..   celdran_beg@gva.es
  36. ALEXIS IZQUIERDO MORALES (FRANCÈS)………………………………………………………………  izquierdo_ale@gva.es
  37. LUIS VÁZQUEZ GÓMEZ (FÍSICA I QUÍMICA) ……………………………………………………………..  vazquez_luigom@gva.es
  38. VICENTA SANTAMARÍA BALAGUER (FÍSICA I QUÍMICA)…………………………………………..   santamaria_vicbal@gva.es
  39. JOSÉ LUIS LÓPEZ GARRIDO (FÍSICA I QUÍMICA)…………………………………………………….    lopez_josr@gva.es
  40. MARI CARMEN HITA LÓPEZ (FÍSICA I QUÍMICA)………………………………………………………   hita_marlop@gva.es
  41. RAQUEL IZQUIERDO CORONADO (ANGLÈS)…………………………………………………………….   izquierdo_raqcor@gva.es
  42. MARÍA MATÉ DEL TÍO…………………………………………………………………………………………….  mate_mardel@gva.es
  43. MONTSERRAT PÉREZ DÍAZ (ANGLÈS)………………………………………………………………………  perez_mondia@gva.es
  44. FRANCISCO SEMPERE GALANT (ANGLÈS)…………………………………………………………………   sempere_fragal@gva.es
  45. MARÍA SOLEDAD GONZÁLEZ CHINCHILLA (ANGLÈS)………………………………………………..   gonzalez_marchi@gva.es
  46. CLARA EUGENIA MONTARAZ TAUS (ANGLÈS)……………………………………………………………  montaraz_cla@gva.es
  47. ESTHER PÉREZ FEMENÍA (VALENCIÀ)……………………………………………………………………..   perez_estfem@gva.es
  48. IRENE NAVARRO MIQUEL (VALENCIÀ)…………………………………………………………………….   navarro_iremiq@gva.es
  49. VANESA RUÍZ LEAL (VALENCIÀ)………………………………………………………………………………   ruiz_vanlea@gva.es
  50. MAMEM MIRA VENTURA (VALENCIÀ)……………………………………………………………………….  mira_marven@gva.es
  51. GONZALO ROMERO GARCÍA (EDUCACIÓ FÍSICA)………………………………………………………..   romero_gongar@gva.es
  52. JESÚS BARROSO BARBA (EDUCACIÓ FÍSICA)…………………………………………………………….   barroso_jes@gva.es
  53. JOSÉ GILABERT ZARCO (INFORMÀTICA)…………………………………………………………………..   gilabert_joszar@gva.es
  54. LOURDES MARCO VAILLO (GEOGRAFIA I HISTÒRIA)………………………………………………..    marco_marvai@gva.es
  55. CONCEPCIÓN CABRERA FERRER (GEOGRAFIA I HISTÒRIA)………………………………………    cabrera_confer@gva.es
  56. ÁLVARO LUQUE SÁNCHEZ (GEOGRAFIA I HISTÒRIA)……………………………………………….     luque_alv@gva.es
  57. LAURA SEGURA LIZÁN (GEOGRAFIA I HISTÒRIA)……………………………………………………..    segura_lauliz@gva.es
  58. MARÍA JESÚS ESTEVE GARCÍA (GEOGRAFIA I HISTÒRIA)………………………………………….    esteve_margara@gva.es
  59. PALMIRA DE FRANCISCO CANET (GEOGRAFIA I HISTÒRIA)……………………………………….   defrancisco_pal@gva.es
  60. MANUELA CASTILLO GRACIA (BIOLOGIA I GEOLOGIA)……………………………………………….   castillo_margra@gva.es
  61. ÓSCAR CANO HERNÁNDEZ (BIOLOGIA I GEOLOGIA)……………………………………………………   cano_oscher@gva.es
  62. ANTONIO CUTILLAS ITURRALDE (BIOLOGIA I GEOLOGIA)…………………………………………..   cutillas_ant@gva.es
  63. JOAQUÍN VIZCAÍNO MARTÍNEZ (BIOLOGIA I GEOLOGIA)…………………………………………….   vizcaino_joa@gva.es
  64. VICENTE SANZ BLESA (BIOLOGIA I GEOLOGIA)………………………………………………………….   sanz_vicble@gva.es
  65. ZARAY PINA CANO (FPB PERRUQUERIA I ESTÈTICA)……………………………………………………   pina_zar@gva.es
  66. LEONOR GOMIS CASTELLÓ (FPB PERRUQUERIA I ESTÈTICA)………………………………………    gomis_leo@gva.es
  67. ALFRED VALDIVIESO MONTERO (LATÍN/GRIEGO)DEZA………………………………………………   valdivieso_alfmon@gva.es
  68. JEANETTE GÓMEZ BAUTISTA (FOL)…………………………………………………………………………..    gomez_antbau@gva.es